fbpx

NAJNOVEJŠE IZ BAZE

Preberite novice

POLETNE POČITNICE V BAZI

Starši, želite aktivne počitnice za vašega otroka?

Za vaše najmlajše smo v času poletnih počitnic pripravili pester, športno ter kreativno obarvan program. Otroci se bodo skozi igro, šport in delavnice med seboj družili in spoznavali različne aktivnosti.

Program je primeren za otroke od 5. -11. leta starosti.

Program vključuje celodnevno varstvo, animatorje z ustreznimi izkušnjami, hrano in pijačo ter vse potrebne rekvizite.

ŠPORTNE POČITNICE V BAZI VKLJUČUJEJO:

  • Dopoldansko malico
  • Kosilo
  • Popoldansko malico
  • Sadje+pijača
  • Aktivnosti v dvorani
  • Aktivnosti na prostem
  • Interaktivne igre
  • Kreativne delavnice

Cena 120€, število mest je omejeno. Prijave se začnejo 1.4.2019, na mail naslov info@bazasporta.si ali 051/ 306 – 034.

TERMINI ZA POČITNICE:

01.-05.07.19
08.-12.07.19
22.-26.07.19
29.07.-02.08.19
05.-09.08.19
12.-16.08.19
19.-23.08.19
26.-30.08.19

Lestvica Zimske lige in razpored tekem za 20. krog

 Rezultati 19. krog, sobota, 16.03.2019, Ljubljana

Ura Domači Rezultat Gosti
17:35 Rendez Vous & Bolero bar 3:2 (2:1) BMV KBKDOM ALL4U
18:10 Društvo sa Petrola 4:5 (0:3) Zalog BAZA
18:45 Exon Tech 0:5 (0:5) B.B. AG Team
19:20 A.S.V.O. 0:2 (0:2) ŠD STRMEC
20:00 CBE 5:1 (1:0) Rabona Sports

 Lestvica po odigranem 19. krogu

# Ekipa Tekem Z/N/P Goli Točke
1 AG Team 17 12/2/3 74/20 38
2 Rendez Vous & Bolero bar 16 12/1/3 77/24 37
3 Jasko Trade 16 11/4/1 59/32 37
4 Zalog BAZA 16 10/3/3 53/42 33
5 BMV KBKDOM ALL4U 17 9/1/7 51/37 28
6 **Krašovec Hidrospeleo & DIMKO d.o.o. 11 7/1/3 29/25 22
7 Rabona Sports 17 6/2/9 36/52 20
8 CBE 16 5/4/7 51/51 19
9 A.S.V.O. 15 6/1/8 29/41 19
10 ŠD STRMEC 17 2/2/13 20/62 8
11 Exon Tech 16 2/1/13 27/74 7
12 Društvo sa Petrola 16 2/0/14 42/88 6

Pregled igralcev po zadetkih in kartonih

Ime in priimek Ekipa Zadetki Rumeni kartoni Rdeci kartoni
1 Zoran Pavlović Rendez Vous & Bolero bar 28 0 0
2 Peter Čuš CBE 20 0 1
3 Amel Avdić Rendez Vous & Bolero bar 17 0 0
4 Siniša Marinovič Rendez Vous & Bolero bar 14 0 0
5 Milan Džajič Jasko Trade 13 0 0
6 Aleksandar Cakič Zalog BAZA 13 0 0
7 Senudin Džafić AG Team 13 0 0
8 Simon Čukaj BMV KBKDOM ALL4U 12 1 0
9 Sulejman Omerović Društvo sa Petrola 11 0 0
10 Srdžan Arsič **Krašovec Hidrospeleo & DIMKO d.o.o. 11 0 0

Razpored tekem za naslednji 20. krog, sobota 23.03.2019

Datum in čas Domači Gosti
sobota, 23.03.2019 ob: 17:35 BMV KBKDOM ALL4U : Društvo sa Petrola
sobota, 23.03.2019 ob: 18:10 Exon Tech : CBE
sobota, 23.03.2019 ob: 18:45 ŠD STRMEC : Zalog BAZA
sobota, 23.03.2019 ob: 19:20 Rendez Vous & Bolero bar : Jasko Trade
sobota, 23.03.2019 ob: 20:00 AG Team : A.S.V.O.

Znani nogometaši se združijo za otroke!

V naši dvorani  bomo v sklopu nogometne šole Cesar-Jokić, v soboto 23.3. , organizirali srečanje nogometnih šol, ki so pod okriljem znanih nogometašev in reprezentantov.

Želeli smo se združiti in za naše najmlajše nogometaše pripraviti dogodek, na katerem bodo otroci imeli priložnost novih poznanstev in druženja.

Sodelovale bodo nogometne šole Mateja Mavriča (NŠ Smukec), Roberta Korena (nogometna šola Roberta Korena), Boštjana Krefta (ŠD Junior) in ONŠ Ljubljana ZAHOD in VZHOD ter seveda nogometna šola Cesar-Jokić.

Tekme bodo prijateljske, odigrane v sproščenem in netekmovalnem vzdušju!

Vabljeni otroci, sosedje, igralci, gledalci ter starši na prijetno športno druženje!

 

Urnik tekem:

Izničite škodljive učinke sedenja!

Kje se nahajate v tem trenutku, ko berete ta članek? Zelo verjetno sedite, pa naj bo to v pisarni, na malici, ali doma. Danes ogromno služb zahteva, da večino svojega delovnika presedimo. Nič drugače pa ni doma, ko se namestimo pred računalnik ali zleknemo pred televizor.

In naenkrat se zavemo, da večji del svojega dneva preživimo popolnoma pasivno.

(več …)

Lestvica Zimske lige in razpored tekem za 19. krog

 Rezultati 18. krog, sobota, 09.03.2019

Ura Domači Rezultat Gosti
17:35 Zalog BAZA 2:6 (0:3) AG Team
18:10 Društvo sa Petrola 3:6 (1:3) Rendez Vous & Bolero bar
18:45 ŠD STRMEC 1:3 (1:3) BMV KBKDOM ALL4U
19:20 A.S.V.O. 5:0 (5:0) B.B. CBE
20:00 Rabona Sports 1:1 (1:0) Jasko Trade

Lestvica po odigranem 18. krogu

# Ekipa Tekem Z/N/P Goli Točke
1 Jasko Trade 16 11/4/1 59/32 37
2 AG Team 16 11/2/3 69/20 35
3 Rendez Vous & Bolero bar 15 11/1/3 74/22 34
4 Zalog BAZA 15 9/3/3 48/38 30
5 BMV KBKDOM ALL4U 16 9/1/6 49/34 28
6 **Krašovec Hidrospeleo & DIMKO d.o.o. 11 7/1/3 29/25 22
7 Rabona Sports 16 6/2/8 35/47 20
8 A.S.V.O. 14 6/1/7 29/39 19
9 CBE 15 4/4/7 46/50 16
10 Exon Tech 15 2/1/12 27/69 7
11 Društvo sa Petrola 15 2/0/13 38/83 6
12 ŠD STRMEC 16 1/2/13 18/62 5

Pregled igralcev po zadetkih in kartonih

Ime in priimek Ekipa Zadetki Rumeni kartoni Rdeci kartoni
1 Zoran Pavlović Rendez Vous & Bolero bar 27 0 0
2 Peter Čuš CBE 19 0 1
3 Amel Avdić Rendez Vous & Bolero bar 15 0 0
4 Siniša Marinovič Rendez Vous & Bolero bar 14 0 0
5 Milan Džajič Jasko Trade 13 0 0
6 Senudin Džafić AG Team 13 0 0
7 Simon Čukaj BMV KBKDOM ALL4U 12 1 0
8 Srdžan Arsič **Krašovec Hidrospeleo & DIMKO d.o.o. 11 0 0
9 Sulejman Omerović Društvo sa Petrola 11 0 0
10 Sašo Jovčič BMV KBKDOM ALL4U 10 0 0

Razpored tekem za naslednji 19. krog, sobota 16.03.2019

Datum in čas Domači Gosti
sobota, 16.03.2019 ob: 17:35 Rendez Vous & Bolero bar : BMV KBKDOM ALL4U
sobota, 16.03.2019 ob: 18:10 Društvo sa Petrola : Zalog BAZA
sobota, 16.03.2019 ob: 18:45 Exon Tech : AG Team
sobota, 16.03.2019 ob: 19:20 A.S.V.O. : ŠD STRMEC
sobota, 16.03.2019 ob: 20:00 CBE : Rabona Sports

Lestvica Zimske lige in razpored tekem za 18. krog

Rezultati 17. krog

Ura Domači Rezultat Gosti
17:00 CBE 4:3 (3:2) Društvo sa Petrola
17:35 AG Team 4:1 (1:1) ŠD STRMEC
18:45 BMV KBKDOM ALL4U 6:1 (3:0) Rabona Sports
19:20 Exon Tech 0:5 (0:5) B.B. Zalog BAZA
20:00 Jasko Trade 6:0 (3:0) A.S.V.O.

 Lestvica po odigranem 17. krogu

# Ekipa Tekem Z/N/P Goli Točke
1 Jasko Trade 15 11/3/1 58/31 36
2 AG Team 15 10/2/3 63/18 32
3 Rendez Vous & Bolero bar 14 10/1/3 68/19 31
4 Zalog BAZA 14 9/3/2 46/32 30
5 BMV KBKDOM ALL4U 15 8/1/6 46/33 25
6 **Krašovec Hidrospeleo & DIMKO d.o.o. 11 7/1/3 29/25 22
7 Rabona Sports 15 6/1/8 34/46 19
8 CBE 14 4/4/6 46/45 16
9 A.S.V.O. 13 5/1/7 24/39 16
10 Exon Tech 15 2/1/12 27/69 7
11 Društvo sa Petrola 14 2/0/12 35/77 6
12 ŠD STRMEC 15 1/2/12 17/59 5

Razpored tekem za naslednji 18. krog, sobota 09.03.2019

Datum in čas Domači Gosti
sobota, 09.03.2019 ob: 17:35 Zalog BAZA : AG Team
sobota, 09.03.2019 ob: 18:10 Društvo sa Petrola : Rendez Vous & Bolero bar
sobota, 09.03.2019 ob: 18:45 ŠD STRMEC : BMV KBKDOM ALL4U
sobota, 09.03.2019 ob: 19:20 A.S.V.O. : CBE
sobota, 09.03.2019 ob: 20:00 Rabona Sports : Jasko Trade

Brezplačne vadbe za DAN ŽENA

📣BREZPLAČNE VADBE OB DNEVU ŽENA📣

Ker ob hitrem tempu življenja in vsakdanjih skrbeh prevečkrat pozabimo nase, je 8. marec praznik , ki bi ga morala praznovati vsaka ženska. 😊
Tudi TI letos ne pozabi nase in zavij v SOBOTO 9.3. v Bazo na BREZPLAČNE VADBE‼️
Med pestro izbiro poišči vadbo zase, za vašo najmlajšo pa smo pripravili tudi JOGO ZA OTROKE (4-10let) 🧘
Za lažje vodenje dogodka, vas prosimo, da potrdite svojo udeležbo na povezavi: https://goo.gl/forms/QsnYtaZuOTjebMGs2

 

Urnik vadb:

 ŠPORTNI NASVETI ZA BOLJŠE POČUTJE NA DELOVNEM MESTU

Vam popoldne velikokrat zmanjka časa za športne aktivnosti?

Na delovnem mestu nas večina preživi večji del dneva, torej je ohranjanje zdravih navad v službi ključnega pomena. Osvojite 10 zdravih navad, ki jih lahko vnesete v vašo dnevno rutino kar med delovnim časom!

                                                                                                                                    Čas branja: 5 minut

 

(več …)

Lestvica Zimske lige in razpored tekem za 17. krog

Ura Domači Rezultat Gosti
17:35 Rabona Sports 0:6 (0:2) AG Team
18:10 ŠD STRMEC 3:1 (1:0) Exon Tech
18:45 Zalog BAZA 1:8 (1:4) Rendez Vous & Bolero bar
19:20 Društvo sa Petrola 4:3 (3:1) A.S.V.O.
20:00 BMV KBKDOM ALL4U 1:3 (1:0) Jasko Trade

Lestvica po odigranem 16. krogu

# Ekipa Tekem Z/N/P Goli Točke
1 Jasko Trade 14 10/3/1 52/31 33
2 AG Team 14 9/2/3 59/17 29
3 Rendez Vous & Bolero bar 13 9/1/3 61/16 28
4 Zalog BAZA 13 8/3/2 41/32 27
5 BMV KBKDOM ALL4U 14 7/1/6 40/32 22
6 **Krašovec Hidrospeleo & DIMKO d.o.o. 11 7/1/3 29/25 22
7 Rabona Sports 14 6/1/7 33/40 19
8 A.S.V.O. 12 5/1/6 24/33 16
9 CBE 12 3/4/5 39/35 13
10 Exon Tech 14 2/1/11 27/64 7
11 Društvo sa Petrola 13 2/0/11 32/73 6
12 ŠD STRMEC 14 1/2/11 16/55 5

Razpored tekem za naslednji 17. krog, sobota 02.03.2019

Datum in čas Domači Gosti
sobota, 02.03.2019 ob: 17:00 CBE : Društvo sa Petrola
sobota, 02.03.2019 ob: 17:35 AG Team : ŠD STRMEC
sobota, 02.03.2019 ob: 18:45 BMV KBKDOM ALL4U : Rabona Sports
sobota, 02.03.2019 ob: 19:20 Exon Tech : Zalog BAZA
sobota, 02.03.2019 ob: 20:00 Jasko Trade : A.S.V.O.

Lestvica Zimske lige in razpored tekem za 16. krog

Ura Domači Rezultat Gosti
17:00 AG Team 2:0 (0:0) BMV KBKDOM ALL4U
17:35 Rendez Vous & Bolero bar 6:0 (2:0) ŠD STRMEC
18:10 CBE 4:1 (1:0) Zalog BAZA
18:45 Exon Tech 0:5 (0:5) B.B. Rabona Sports
20:00 Jasko Trade 7:3 (4:1) Društvo sa Petrola

 Lestvica po odigranem 15. krogu

# Ekipa Tekem Z/N/P Goli Točke
1 Jasko Trade 13 9/3/1 49/30 30
2 Zalog BAZA 12 8/3/1 40/24 27
3 AG Team 13 8/2/3 53/17 26
4 Rendez Vous & Bolero bar 12 8/1/3 53/15 25
5 BMV KBKDOM ALL4U 13 7/1/5 39/29 22
6 **Krašovec Hidrospeleo & DIMKO d.o.o. 11 7/1/3 29/25 22
7 Rabona Sports 13 6/1/6 33/34 19
8 A.S.V.O. 11 5/1/5 21/29 16
9 CBE 12 3/4/5 39/35 13
10 Exon Tech 13 2/1/10 26/61 7
11 Društvo sa Petrola 12 1/0/11 28/70 3
12 ŠD STRMEC 13 0/2/11 13/54 2

Pregled igralcev po zadetkih in kartonih

Ime in priimek Ekipa Zadetki Rumeni kartoni Rdeci kartoni
1 Zoran Pavlović Rendez Vous & Bolero bar 19 0 0
2 Peter Čuš CBE 16 0 1
3 Srdžan Arsič **Krašovec Hidrospeleo & DIMKO d.o.o. 11 0 0
4 Amel Avdić Rendez Vous & Bolero bar 11 0 0
5 Milan Džajič Jasko Trade 11 0 0
6 Simon Čukaj BMV KBKDOM ALL4U 9 0 0
7 Aleksandar Cakič Zalog BAZA 9 0 0
8 Senudin Džafić AG Team 9 0 0
9 Beldin Durić Zalog BAZA 8 0 0
10 Sašo Jovčič BMV KBKDOM ALL4U 8 0 0

Razpored tekem za naslednji 16. krog, sobota 23.02.2019

Datum in čas Domači Gosti
sobota, 23.02.2019 ob: 17:35 Rabona Sports : AG Team
sobota, 23.02.2019 ob: 18:10 ŠD STRMEC : Exon Tech
sobota, 23.02.2019 ob: 18:45 Zalog BAZA : Rendez Vous & Bolero bar
sobota, 23.02.2019 ob: 19:20 Društvo sa Petrola : A.S.V.O.
sobota, 23.02.2019 ob: 20:00 BMV KBKDOM ALL4U : Jasko Trade