NAJNOVEJŠE IZ BAZE

Preberite novice

Rezultati in razpored tekem Zimske lige

Rezultati 14. krog, sobota

Ura Domači Rezultat Gosti
17:00 A.S.V.O. / Zalog BAZA
17:35 AG Team 1:4 (0:3) Jasko Trade
18:10 Rabona Sports 1:7 (0:4) Rendez Vous & Bolero bar
18:45 ŠD STRMEC 4:4 (2:3) CBE
19:20 BMV KBKDOM ALL4U 6:1 (4:1) Exon Tech
20:00 **Krašovec Hidrospeleo & DIMKO d.o.o. / Društvo sa Petrola

Lestvica po odigranem 14. krogu

# Ekipa Tekem Z/N/P Goli Točke
1 Zalog BAZA 11 8/3/0 39/20 27
2 Jasko Trade 12 8/3/1 42/27 27
3 AG Team 12 7/2/3 51/17 23
4 Rendez Vous & Bolero bar 11 7/1/3 47/15 22
5 BMV KBKDOM ALL4U 12 7/1/4 39/27 22
6 **Krašovec Hidrospeleo & DIMKO d.o.o. 11 7/1/3 29/25 22
7 Rabona Sports 12 5/1/6 28/34 16
8 A.S.V.O. 11 5/1/5 21/29 16
9 CBE 11 2/4/5 35/34 10
10 Exon Tech 12 2/1/9 26/56 7
11 Društvo sa Petrola 11 1/0/10 25/63 3
12 ŠD STRMEC 12 0/2/10 13/48 2

Pregled igralcev po zadetkih in kartonih

 Razpored tekem za naslednji 15. krog, sobota 16.02.2019

Datum in čas Domači Gosti
sobota, 16.02.2019 ob: 17:00 AG Team : BMV KBKDOM ALL4U
sobota, 16.02.2019 ob: 17:35 Rendez Vous & Bolero bar : ŠD STRMEC
sobota, 16.02.2019 ob: 18:10 CBE : Zalog BAZA
sobota, 16.02.2019 ob: 18:45 Exon Tech : Rabona Sports
sobota, 16.02.2019 ob: 20:00 Jasko Trade : Društvo sa Petrola

Rezultati in razpored tekem za Zimsko ligo

Rezultati 13. krog

Ura Domači Rezultat Gosti
17:00 Exon Tech 0:5 (0:5) B.B. AG Team
17:35 Društvo sa Petrola 4:2 (2:1) ŠD STRMEC
18:10 Rendez Vous & Bolero bar 3:1 (3:1) BMV KBKDOM ALL4U
18:45 CBE 3:4 (1:3) Rabona Sports
19:20 Zalog BAZA 1:1 (0:1) Jasko Trade

Pregled igralcev po zadetkih in kartonih

Lestvica po odigranem 13. krogu

# Ekipa Tekem Z/N/P Goli Točke
1 Zalog BAZA 11 8/3/0 39/20 27
2 Jasko Trade 11 7/3/1 38/26 24
3 AG Team 11 7/2/2 50/13 23
4 Krašovec Hidrospeleo & DIMKO d.o.o. 11 7/1/3 29/25 22
5 Rendez Vous & Bolero bar 10 6/1/3 40/14 19
6 BMV KBKDOM ALL4U 11 6/1/4 33/26 19
7 Rabona Sports 11 5/1/5 27/27 16
8 A.S.V.O. 11 5/1/5 21/29 16
9 CBE 10 2/3/5 31/30 9
10 Exon Tech 11 2/1/8 25/50 7
11 Društvo sa Petrola 11 1/0/10 25/63 3
12 ŠD STRMEC 11 0/1/10 9/44 1

Razpored tekem za naslednji 14. krog

Datum in čas Domači Gosti
sobota, 09.02.2019 ob: 17:00 A.S.V.O. : Zalog BAZA
sobota, 09.02.2019 ob: 17:35 AG Team : Jasko Trade
sobota, 09.02.2019 ob: 18:10 Rabona Sports : Rendez Vous & Bolero bar
sobota, 09.02.2019 ob: 18:45 ŠD STRMEC : CBE
sobota, 09.02.2019 ob: 19:20 BMV KBKDOM ALL4U : Exon Tech
sobota, 09.02.2019 ob: 20:00 Krašovec Hidrospeleo & DIMKO d.o.o. : Društvo sa Petrola

OBVESTILO ZIMSKE LIGE

Dne 5.2. 2019 smo organizatorji Zimske lige BAZA sprejeli sklep, da se ekipa Silvija Trade d.o.o. (po predhodnem dogovoru z vodjo omenjene ekipe) zaradi NEREDNE udeležbe na tekmah IZKLJUČI iz omenjenega tekmovanja.

Zato se vsi dosedanji rezultati, ki so vezani z ekipo Silvija Trade d.o.o. BRIŠEJO! (glej pravilnik tekmovanja pod točko 4.5.)

S tekmovanjem nadaljujemo s predvidenim razporedom, ki ga bo pravočasno pošiljal organizator lige.

Ostalo je 12 ekip tako, da posledično več ne bo prostih ekip v krogu.

Za razumevanje se Vam zahvaljujemo.

Ekipa Baze in Športno Društvo JOKS

 

VALENTINOVA NAGRADNA IGRA

Še nimaš ideje kako bi svojega dragega/drago presenetil/a za valentinovo? 💞💞

Ker se zavedamo, kako pomembna je LJUBEZEN, ki jo je potrebno tudi negovati, smo se odločili, da za Valentinovo nekomu izmed vas poklonimo KOSILO ZA DVE OSEBI, ki ga lahko koristite 14. 2. do 18. ure

Kako do nagrade:

Obiščite Facebook stran od Lože 👉🏼👉🏼👉🏼 NAGRADNA IGRA
1. Všečkajte objavo
2. Všečkajte našo FB stran
3. V komentarju označite osebo, ki bi jo peljali na kosilo
Žrebanje bo 13. 2. 😊

Rezultati tekem in razpored tekem Zimska liga

Rezultati 12. krog, sobota, 26.01.2019, Ljubljana

Ura Domači Rezultat Gosti
17:00 AG Team 5:0 (5:0) B.B. Silvija Trade d.o.o.
17:35 Jasko Trade 4:1 (2:1) A.S.V.O.
18:10 CBE 7:3 (1:1) Društvo sa Petrola
18:45 Exon Tech 3:6 (1:4) Zalog BAZA
19:20 BMV KBKDOM ALL4U 2:0 (0:0) ŠD STRMEC
20:00 Rendez Vous & Bolero bar 3:1 (0:0) Krašovec Hidrospeleo & DIMKO d.o.o.

Pregled igralcev po zadetkih in kartonih

Razpored tekem za 13. krog, sobota 02.02.2019

Datum in čas Domači Gosti
sobota, 02.02.2019 ob: 17:00 Exon Tech : AG Team
sobota, 02.02.2019 ob: 17:35 Društvo sa Petrola : ŠD STRMEC
sobota, 02.02.2019 ob: 18:10 Rendez Vous & Bolero bar : BMV KBKDOM ALL4U
sobota, 02.02.2019 ob: 18:45 CBE : Rabona Sports
sobota, 02.02.2019 ob: 19:20 Zalog BAZA : Jasko Trade
sobota, 02.02.2019 ob: 20:00 Krašovec Hidrospeleo & DIMKO d.o.o. : Silvija Trade d.o.o.

 

VPISI NOVIH ČLANOV V BOKSARSKO AKADEMIJO

VPIS V BOKSARSKO AKADEMIJO 🥊🥊👊👊

V Bazi lahko vaše najmlajše vpišete tudi  v boksarsko akademijo!

Program je namenjen starostni skupini od 8 do 12 let. Vadba je usmerjena v različne komponente športnega treninga, tako otroci ne razvijajo zgolj boksarskih korakov in udarcev.

Več info na 📋 boxing.si ali ☎️ 041 962 485

Razpored tekem za 12. krog Zimske lige

Razpored tekem za naslednji 12. krog, sobota 26.01.2019

Datum in čas Domači Gosti
sobota, 26.01.2019 ob: 17:00 AG Team : Silvija Trade d.o.o.
sobota, 26.01.2019 ob: 17:35 Jasko Trade : A.S.V.O.
sobota, 26.01.2019 ob: 18:10 CBE : Društvo sa Petrola
sobota, 26.01.2019 ob: 18:45 Exon Tech : Zalog BAZA
sobota, 26.01.2019 ob: 19:20 BMV KBKDOM ALL4U : ŠD STRMEC
sobota, 26.01.2019 ob: 20:00 Rendez Vous & Bolero bar : Krašovec Hidrospeleo & DIMKO d.o.o.

 Lestvica po odigranem 11. krogu:

# Ekipa Tekem Z/N/P Goli Točke
1 Zalog BAZA 10 7/2/1 33/18 23
2 Krašovec Hidrospeleo & DIMKO d.o.o. 10 7/1/2 28/22 22
3 AG Team 10 6/2/2 45/13 20
4 Jasko Trade 10 6/2/2 33/29 20
5 A.S.V.O. 11 6/1/4 25/28 19
6 Rendez Vous & Bolero bar 9 5/1/3 39/12 16
7 BMV KBKDOM ALL4U 9 5/1/3 30/23 16
8 Silvija Trade d.o.o. 9 5/0/4 19/17 15
9 Rabona Sports 11 4/1/6 23/25 13
10 Exon Tech 10 3/1/6 25/41 10
11 CBE 9 2/3/4 23/23 9
12 ŠD STRMEC 10 0/1/9 8/40 1
13 Društvo sa Petrola 10 0/0/10 18/58 0

Pregled igralcev po zadetkih in kartonih:

Razpored tekem za 11. krog Zimske lige

 Razpored tekem za naslednji 11. krog, sobota 19.01.2019

Datum in čas Domači Gosti
sobota, 19.01.2019 ob: 17:00 AG Team : Krašovec Hidrospeleo & DIMKO d.o.o.
sobota, 19.01.2019 ob: 17:35 BMV KBKDOM ALL4U : Zalog BAZA
sobota, 19.01.2019 ob: 18:10 Exon Tech : Društvo sa Petrola
sobota, 19.01.2019 ob: 18:45 Rendez Vous & Bolero bar : A.S.V.O.
sobota, 19.01.2019 ob: 19:20 Jasko Trade : CBE
sobota, 19.01.2019 ob: 20:00 Rabona Sports : Silvija Trade d.o.o.

Tokrat je prosta ekipa ŠD STRMEC.